Чернигов, ул.Борисенко, 41-а

тел./факс (0462) 723-502

Про компанію

Публічне акціонерне товариство «Продовольча компанія «Ясен» має два проммайданчики, які різняться за випуском продукції. Проммайданчик № 1, що знаходяться за адресою м. Чернігів вул. Борисенка, 41а, складається з цеху печива, вафель, цеху безалкогольних напоїв, зефірного, мармеладного, цеху фруктопереробки, цеху по виготовлені кондитерської глазурі. Проммайданчик № 2, що знаходиться за адресою м. Чернігів вул. Київська, 58, складається з прянично-майонезного цеху. Голова правління з серпня 1983 року є Ясько Анатолій Григорович. В 2008 р Ясько Анатолій Григорович став головою наглядової ради, а головою правління став Попело Андрій Володимирович.

Історія ПАТ «Ясен» налічує понад 64 років. Відразу після війни у 1946 році став до ладу харчовий комбінат, який забезпечував своєю продукцією тільки місто Чернігів. Дещо згодом він набув статусу заводу продтоварів, орендного підприємства, а починаючи з грудня 1995 року – відкрите акціонерне товариство по випуску продтоварів «Ясен». В 2009 р. став Публічним акціонерним товариством.

До 1993 року завод входив до складу обласного об’єднання продтоварів. Обсяг прибутку підприємства і премії за досягнуті показники визначало обласне управління об’єднання. При такій системі розподілу не могло бути й мови про реконструкцію чи переоснащення виробництва. З ініціативи директора заводу і його команди довелося судитися з обласним управлінням, аж поки не вийшли із складу об’єднання. Колектив підтримав директора, підприємство стало самостійним. Нині в товаристві реформовано лабораторію, відділи головного технолога, плановий і створено нові – комерційний і фірмової торгівлі.

Завдяки злагодженій роботі колективу ПАТ «Ясен» є одним з кращих серед 360 споріднених підприємств.

З 2001 року продукція підприємства випускається під торговими марками «Ясен», «Остреч» і «Kondissima».

Підтвердження високої якості і конкурентноздатності продукції ПАТ «Ясен» є численні нагороди – медалі та дипломи, одержані на виставках – ярмарках і конкурсах – дегустаціях виробників харчової продукції в Україні та за її межами. За свою історію підприємство завоювало більше 50 головних призів на вітчизняних і міжнародних виставках і конкурсах.