Чернігів, ул.Громадська, 41-а

тел./факс (0462) 723-502

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ «ЯСЕН» - відомий вітчизняний виробник кондитерських виробів, безалкогольних напоїв, мінеральної води, бакалії – хріну, гірчиці, майонезу.

Історія ТДВ «ЯСЕН» налічує понад 70 років. Відразу після війни у 1946 році став до ладу харчовий комбінат, який забезпечував своєю продукцією тільки місто Чернігів. Дещо згодом він набув статусу заводу продтоварів, потім орендного підприємства, а починаючи з грудня 1995 року – ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ВИПУСКУ ПРОДТОВАРІВ «ЯСЕН».

В серпні 2009 року – ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, а з 31 березня 2017 року реорганізовано шляхом перетворення в ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ «ЯСЕН».

Підприємство об’єднує сім цехів на двох виробничих територіях у м.Чернігові:

виробничі цехи – зефірний, печива, вафель, мармеладу, безалкогольних напоїв, пряників, майонезу.

Продукція ТДВ «ЯСЕН» виробляється під запатентованими торговими марками:

ТМ «Kondissima» - кондитерські вироби;

ТМ «ЯСЕН» - майонез, бакалійна група;

ТМ «ОСТРЕЧ» - солодкі безалкогольні напої;

ТМ «Ясенівська» - питна вода,

які широко відомі як в Україні, так і за її межами – країнах Балтії, Німеччині, Ізраїлі, Білорусі, Азербайджані, Грузії, Туркменістані, Молдові, Румунії.

ТДВ «ЯСЕН» постійно впроваджує інвестиції в технологію виробництва, оновлення обладнання – так у 2014 році була введена в експлуатацію власна свердловина по видобутку якісної питної води. Всі інновації підтверджені міжнародними сертифікатами якості.

Підприємство має сертифікат на систему управління якістю ISO 9001, сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів НАССР, що орієнтує підприємство на нові світові норми виробництва.

Завдяки високій якості та конкурентоздатності продукція ТДВ «ЯСЕН» має численні нагороди – медалі та дипломи, одержані на виставках-ярмарках, конкурсах-дегустаціях виробників харчової продукції в Україні та за її межами.

За свою історію підприємство завоювало більше 50 головних призів на вітчизняних і міжнародних виставках, конкурсах.

Наш девіз:

«Змінюємось разом на краще!

Сьогодні не буде так, як було вчора.

Завтра не буде так, як сьогодні.

Ми продаємо не просто товар,

Ми продаємо задоволення від покупки!»

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!