Чернигов, ул.Борисенко, 41-а

тел./факс (0462) 723-502

ПАТ «Продовольча компанія« Ясен »- відомий в Україні виробник продуктів харчування. Компанія представляє продукцію під торговими марками «Ясен» (бакалійні вироби), «Kondissima» (кондитерські вироби) та «Остреч» (мінеральні води та безалкогольні напої).

Майонез, гірчиця, хрін - далеко не повний перелік користуються незмінним попитом споживачів продуктів, присутніх на ринку під брендом «Ясен».

Асортимент кондитерських виробів налічує більш ніж 150 видів цукерок, пряників, печива, вафель, мармеладу, зефіру, драже, в тому числі діабетичну групу продукції, яка не містить цукру. Для їх виробництва використовується лише натуральна сировина, плодово-ягідні концентрати власного виробництва, фруктоза.

На виробничих потужностях, які розташовані в м Чернігові, постійно впроваджуються сучасні технології, удосконалюється рецептура продуктів.

Завдяки високій якості, різноманітним смаковим характеристикам і доступними цінами, продукція підприємства користується попитом не тільки в Україні, а й за кордоном.

Підтвердженням високої якості нашої продукції є також численні нагороди - медалі та дипломи, отримані на виставках і дегустаціях харчової продукції в Україні і поза її межами. Так, тріумфом відзначився висновок на ринок цілком нового продукту - шоколадного батончика «Шарм» з різноманітними видами начинки.

Головний принцип роботи і головне покликання компанії «Ясен» - задоволення потреб наших клієнтів і покупців, а також постійне поліпшення якості продукції.